АСКУЕ

Профільним напрямком діяльності інжинірингової компанії ТОВ «ЕНЕРДЖИ ЛАЙН» є проектування, монтаж і обслуговування автоматизованих систем комерційного обліку електроенергії АСКОЕ (АСКУЕ – укр.) На комерційних, промислових і комунальних підприємствах.

Установка АСКОЕ є обов’язковою вимогою відповідно до Закону України “Про ринок електричної енергії” та затверджена Кодексом комерційного обліку електричної енергії в постанові НКРЕКУ від 14 березня 2018 року № 311. Задовольняючи актуальну потребу нового ринку електроенергії України, наша компанія пропонує інтеграцію з найбільш надійним програмним продуктом для обліку ресурсів, які існують сьогодні на ринку, – програмним комплексом «енергоцентр» від ТОВ «Вік-Софт».

Автоматизована система обліку електроенергії – це безперервна обробка і відображення інформації, яка збирається, вимірюється, реєструється і накопичується на підставі роботи всієї системи. Особливо важливо в умовах нового ринку електроенергії те, що АСКОЕ забезпечує необхідні комерційні розрахунки з постачальником електроенергії і статистичні дані, передбачені кодексами системи передачі і розподілу.
Зокрема, це контроль таких показників, як якість споживання, потужність в години максимуму і обсяг споживання, звіт про які необхідно надавати енергопостачальній організації або оператору системи розподілу. Крім того, на підставі цих даних ваше підприємство отримує можливість моніторингу, аналізу, ефективного контролю споживання і прогнозування на будь-який термін. Дана опція дозволить повністю відповідати нововведень ринку електроенергії – таких, як ринок на добу вперед, внутрісуточних ринок, балансуючий ринок і ринок допоміжних послуг.

Компанія «ЕНЕРДЖИ ЛАЙН» є кваліфікованим і досвідченим інтегратором систем обліку енергоресурсів на всіх етапах впровадження. Співпраця з нами має на увазі весь цикл робіт:

аналіз об’єкта, розробка та узгодження технічного завдання (ТЗ) і робочого проекту (РП),
узгодження технічного завдання та робочого проекту у відповідних державних установах та уповноважених комерційних структурах;
поставка обладнання: ВО «енергоцентр», лічильники, модеми, трансформатори струму та ін.,
виконання монтажних робіт,
виконання пусконалагоджувальних робіт,
введення в експлуатацію,
гарантійне, післягарантійне і сервісне обслуговування АСКОЕ.

Також ми пропонуємо окрему послугу для підприємств, на яких вже функціонує АСКОЕ: комплексне обслуговування системи і контроль її повноцінної працездатності.

Опитувальний лист

Ви отримаєте:

01

Найвигідніші ціни в нашому сегменті

02

Можливість зміни кількості замовлених електроенергії в місяці

03

Якісний сервіс