Поставка Електроенергії

Як активний учасник і прихильник глобального переходу України на нові, сучасні та конкурентні умови енергоринку компанія «ЕНЕРДЖИ ЛАЙН» займається не тільки установкою і супроводом надійних систем обліку енергоресурсів, а також здійснює і безпосередньо саму поставку електричної енергії споживачу.

Нагадаємо, що нова модель роздрібного ринку електричної енергії дає право споживачу вільно вибирати електропостачальника і укласти з ним договір поставки електроенергії безпосередньо. На практиці це означає, що ви отримуєте низьку ціну і більш гнучкі, зручні умови оплати – у порівнянні з Обленерго, а також повноцінну інформаційну підтримку з питань ціноутворення, енергоаудиту, оптимізації споживання та ін.

Ми працюємо з усіма споживачами юридичного сектору – від магазину і торгового центру в лікарню або заводу, від школи або інституту до СТО і заправки. При цьому ТОВ «ЕНЕРДЖИ ЛАЙН» забезпечує весь комплекс необхідних заходів для вигідного і надійного переходу на нові умови енергоринку з подальшою кваліфікованою підтримкою і інформаційної адаптацією.

Постачання електроенергії, комплекс робіт який надається нашою компанією, включає наступні етапи:

•Розробка та узгодження технічного завдання (ТЗ) і робочого проекту (РП) АСКОЕ в розподільній компанії;

•Поставка та встановлення обладнання (лічильники, модеми, трансформатори)

• Впровадження програмного забезпечення ЕНЕРГОЦЕНТР для аналізу і прогнозування споживання електроенергії (на день, тиждень, місяць);

• Впровадження в промислову експлуатацію АСКОЕ;

• Постановка на технічне обслуговування АСКОЕ;

• Укладення договору на поставку електроенергії від ТОВ «ЕНЕРДЖІ ЛАЙН».

Постачальники електроенергії. Чому потрібно вибрати нас?

Важливою перевагою вибору нашої компанії в якості постачальника електроенергії є саме комплексний підхід, що дозволяє вам значно скоротити як тимчасові, так і фінансові витрати. Крім того, ми надаємо можливість установки автоматизованої системи обліку, обов’язковою для переходу на нові умови поставки електричної енергії, в розстрочку, що дозволяє підприємству не вдаватися до пошуків додаткового фінансування або кредитами. При цьому функціонування програмної частини встановленої на вашому підприємстві АСКОЕ буде забезпечений надійним і прогресивним рішенням на ринку – ПО ЕНЕРГОЦЕНР.

 ЕІС-код: 62X865247685741M

Ви отримаєте:

01

Найвигідніші ціни в нашому сегменті

02

Можливість зміни кількості замовлених електроенергії в місяці

03

Якісний сервіс